Rosalia Kylie Jenner’in Şarkısını Söylemesine Tepkisini böyle gösterdi: “She!”

By

Televizyon kişiliği ve makyaj moğolu Kylie Jenner, Instagram hesabında yeni bir video paylaştı, Perşembe günü dostum Victoria Villarroel için kız kardeşi Kendall Jenner ile bir doğum günü partisine katıldı.

Videoda Kylie , doğum günü partisi sırasında İspanyol pop yıldızı Rosalia’nın popüler şarkısı Malamente’yi (Başlık 1: Augurio) şarkı söylüyordu ve ayrıca hayranlarına esnek dans hareketleri verdi. Daha sonra Jenner yazıdaki İspanyol şarkıcıyı etiketledi ve paylaştı.

Rosalia bu videoyu fark ettikten sonra, 26 yaşındaki şarkıcı , Kylie Jenner’in çekici videosuna verdiği tepkiyi göstermek için IG Stories’e gitti .

Rosalia şunları yazdı:

“Ella.”

Aşağıdaki Instagram videosunu izleyin.

12 Ocak’ta Kylie Jenner , İspanyol Instagram şarkıcısı Rosalia’ya duyduğu sevgiyi ilan ederek resmi Instagram sayfasında yeni bir fotoğraf yayınladı.

Kylie Jenner kısa süre önce Rosalia’nın Los Angeles’ta verdiği gösteriye katıldı ve   yeni arkadaşının sahne arkasında performansının tadını çıkardı.

Gösterinin ardından Kylie Jenner, sahne arkasında Rosalia ile tanıştı ve onunla muhteşem bir fotoğraf çekti. Ardından, makyaj moğuru fotoğrafı takipçileri için Instagram sayfasına yükledi.

You may also like

En Son Haberler