Lauren London, Nipsey Hussle’ın Ölümü İle İlgili Gözyaşartan Mesajı..

By

Ünlü hip-hop sanatçısı Nipsey Hussle, Lauren London’ın uzun zamandır sevgilisiydi, Resmi Instagram hesabında erkek arkadaşıyla birlikte duygusal bir fotoğrafını paylaştı ve onun için çok duygusal bir mesaj bıraktı.

Hatırlarsınız, Nipsey Hussle , 31 Mart 2019’da, Güney Central Los Angeles’ta sahip olduğu giyim mağazasının yakınında vuruldu . Vefat ettiğinde ise sadece 33 yaşındaydı.

Nipsey Hussle’nin eşi Lauren London , birlikte harika bir gün geçirirken çekilen eski fotoğrafını paylaştı ve ölümünün yıl dönümü nedeniyle çok hüzünlü bir mesaj yazdı.

Ayrıca, Nipsey’nin birçok hayranı onun bu paylaşımı için çok üzücü yorumlar yazdı.

Lauren London şunları yazdı:

“Zaman aldatıcıdır
Gidişinden bu yana bir yıl geçti
Acı bugün bir yıl önce olduğu gibi ağır
Tanrı seni tekrar görmek için bir şey vereceğimi biliyor
Bu duaların herhangi bir saniyesinde hayatta kalacağımı sanmıyordum beni bir arada tuttular
Çocuklar beni devam ettirdi ve Tanrılar Grace ve Mercy beni bu kadar ileri
götürdüler
Bugün senin yüzünden güçlü olduğum bir yıl geçirdiğinden, başka türlü olmayacağını biliyorum çünkü her gece konuşmasını hatırlıyorum direncimiz ve korkumuz vardı çünkü en büyük öğretmenimdin ve hala bizimle birliktesin, ruhunla

Aldığım her nefeste seni şerefle taşıyorum, bu acıyı bir amaç için taşıyorum
Söz veriyorum seni gururlandıracağım
Bana öğrettiğin her şeyi uygulayacağına söz veriyorum
Hayatta ve ölümde
Ermias Asghedom
Bir daha asla bir araya gelmeyene kadar…
Seni seviyorum insan anlayışının ötesinde (ama bunu zaten biliyorsun) 🏁 ”

Onun Instagram paylaşımını aşağıda görebilirsiniz.

View this post on Instagram

Time is deceptive It’s been a year since you transitioned The pain is as heavy today as it was a year ago God knows I would give anything to see you again I didn’t think I was going to survive a second of any of this Prayers have kept me together The kids keep me going and Gods Grace and Mercy have carried me this far As today makes a year I stand strong because of you Because I know you wouldn’t have it any other way Because I recall every late night conversation we had about resilience and fear Because you were my greatest teacher and because you are still with us, in spirit With every breath i take I honor you I carry this pain with purpose I promise I will make you proud I promise to apply everything you taught me In life and in death Ermias Asghedom There will never be another Until we are together again…. I love you beyond human understanding ( but you know that already)🏁

A post shared by Lauren London (@laurenlondon) on

You may also like

En Son Haberler